Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Luksemburski Fundusz zbuduje Galerię Narew w Łomży

Główne zdjęcie
Tak ma wyglądać galeria handlowa na Bawełnie

Fundusz SCALA IRP Capital Partners S.C.A. ogłosił dzisiaj zakup Galerii Narew w Łomży, swojej pierwszej inwestycji w Polsce. Galeria Narew to centrum handlowe które ma powstać na Bawełnie. - Pierwsze prace rozpoczną się już w sierpniu tego roku – czytamy w komunikacie spółki.

Zakup Galerii Narew – jak czytamy w komunikacie - „stanowi pierwszy krok w strategii rozwoju SCALA w Europie Środkowej i Wschodniej”. W komunikacie nie poinformowano o wartości transakcji.

Galeria Narew ma posiadać ponad 90 sklepów oraz około 1.250 miejsc parkingowych, i będzie pierwszym o tak dużej skali centrum handlowym w Łomży i w całym regionie. Powierzchnia użytkowa galerii wyniesie blisko 62 tys. mkw. z czego część handlowa zajmie 46,2 tys. mkw. Koszt całej inwestycji szacowany był na ponad 60 mln EURO.
Zgodnie z wcześniejszymi informacjami blisko połowę powierzchni nowej galerii handlowej mają zająć hipermarkety Real i Castorama. Najemcami powierzchni handlowych w GH Narew mają być także m.in. sieci HM i Rossmann.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę