Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Chuligan w autobusie...

Policjanci z Łomży zatrzymali wczoraj 19-latka, który zniszczył warte - według MPK 2,5 tys zł - wyposażenie autobusu komunikacji miejskiej. Były to przyrząd awaryjnego do wybijania szyb wraz z uchwytem i poręcz pasażerska w autobusie, który kursował linią nr 8.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu. Jak podaje st. sierz. E. Szlesinska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży policjanci, posiłkując się nagraniem z monitoringu autobusu, ustalili i zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 19-letni mieszkaniec Łomży. Mężczyzna za swoje chuligańskie czyny odpowiadał będzie teraz przed sądem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę