Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Prawie pół Łomży bez prądu...

Duża awaria zasilania w Łomży. Od mniej więcej godziny 13.30 prądu nie ma znaczna część miasta. PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok informuje o awarii masowej, że przewidywany czas jej usunięcia to dwie godziny.

Bez prądu są mieszkańcy i firmy działające Łomży przy ul.: Alei Legionów,  Handlowej, Piłsudskiego, Przykoszarowej, Konstytucji 3 Maja, Śniadeckiego, Reymonta, Żeromskiego i Prusa oraz ogródki działkowe Wiarus.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę