Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Wypadek w Śniadowie

Jedna osoba została ranna w wypadku jaki wczoraj późnym popołudniem wydarzył się w Śniadowie. Samochód osobowy citroen podczas wyprzedzania, w miejscu niedozwolonym, kolumny samochodów wpadł do rowu i uderzył w przydrożne drzewo. Ranny to pasażer tego samochodu, który z urazem kręgosłupa trafił do łomżyńskiego szpitala.

Do wypadku doszło ok. godz. 18. Jak relacjonuje mł. asp. Kamil Sorko z zespołu prasowego KWP w Białymstoku citroen, prowadzony przez 54-letniego mężczyznę jechał za toyotą w kierunku Ostrowi Mazowieckiej. W pewnym momencie oba pojazdy, mimo zakazu wyprzedzania, rozpoczęły manewr wyprzedzania kilku jadących przed nimi pojazdów. W trakcie tego kierowca toyoty gwałtownie zahamował, a jadący za nim kierowca citroena chcąc uniknąć uderzenia w tył samochodu zjechał na pobocze, a następnie wpadł do rowu i uderzył w drzewo.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę