Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Wypadek na skrzyżowaniu Sikorskiego i Zawadzkiej

Pięć osób zostało najprawdopodobniej tylko lekko rannych w wypadku dwóch samochodów osobowych jaki chwilę przed godziną 16. wydarzył się na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Zawadzkiej w Łomży. Ranni to kierowca i pasażerowie mazdy na litewskich numerach rejestracyjnych. To ten samochód spowodował wypadek.

Litewska mazda jadąc ulicą Sikorskiego do strony Ronda Lutosławskiego chciała skręcić w lewo, w ulicę Zawadzką. Niestety jej kierowca nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu samochodowi osobowemu marki audi, który jechał ul. Sikorskiego od Alei Legionów. Audi uderzyło w bok mazdy, która następnie wpadła jeszcze na słup oświetleniowy.
Jak informują strażacy wszyscy pasażerowi mazdy samodzielnie opuścili samochód, ale karetki pogotowia zabrały ich do szpitala.    
Wypadek ten spowodował ogromne utrudnienia w ruchu.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę