Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 lutego 2024 napisz DONOS@

Czerniawski: „nie wiem co z nią zrobić”

Kriokomora wybudowana wraz z pływalnią przy ulicy Wyszyńskiego w Łomży staje się coraz większym problemem. Nie ma sesji Rady Miasta, aby któryś z radnych nie wracał do tego tematu. Komora do krioterapii czyli „zimnolecznictwa” kosztowała nas niemal pół miliona złotych, miesięcznie dzierżawna niezbędnego dla niej zbiornika z azotem kosztuje 1350 zł netto, ale podstawowy problemem jest to że w dalszym ciągu stoi pusta, bo nikt nie chce jej używać.

Podczas wtorkowej sesji pytany po raz kolejny o kriokomorę prezydent Mieczysław Czerniawski rozkładał ręce i mówił, ze nie wie co z nią zrobić.
- Aby zaczęła ona funkcjonować pochłonie kupę pieniędzy – mówił prezydent tłumacząc, że należałoby zatrudnić od razu lekarzy i pielęgniarki, którzy mieliby opiekować się klientami chcącymi korzystać z tej usługi.        
Prezydent dodawał, że najlepszym dla miasta wyjściem  z sytuacji byłoby gdyby ktoś chciał tę kriokomorę wynająć, „ale nie ma chętnych”.

***
Koszt kriokomory wraz z rurociągiem łączącym ją ze zbiornikiem ciekłego azotu oraz obudową zbiornika ciekłego azotu wyniósł 491062 zł brutto.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę