Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Spirytus w oplu

Policjanci zatrzymali 45-letniego mieszkańca Łomży, który oplem przewoził 115 litrów spirytusu. Zatrzymanie samochodu do kontroli drogowej w jednej z podłomżyńskich miejscowości nie było przypadkowe. Wraz z policjantami drogówki byli także funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą.

Jak podaje policjanci spirytus przewożony przez mieszkańca Łomży w samochodzie pochodził kontrabandy i był bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Następnie funkcjonariusze udali się do magazynu należącego do 45-latka gdzie ujawnili kolejne 40 litrów spirytusu. Według policji Skarb Państwa na przestępczej działalności mieszkańca Łomży, z tytułu niezapłaconego podatku akcyzowego i podatku VAT, straciłby około 10 tysięcy złotych. Teraz policjanci ustalają skąd pochodził spirytus i jakie było jego przeznaczenie.
Za posiadanie wyrobów spirytusowych bez polskich znaków skarbowych akcyzy grozi kara grzywny oraz do 2 lat pozbawienia wolności.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę