Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Szczęśliwa trzynastka...

Trzynaście osób, instytucji i firm, które realizowały projekt z wykorzystaniem dofinansowania unijnego w ramach regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego zostało docenionych przez zarządzający programem Urząd Marszałkowski w Białymstoku. „Dzięki tym beneficjentom unijne środki zmieniają oblicze naszego województwa”. Wśród docenionych jest także Danuta Kamińska, odpowiedzialna za realizowane przez Łomżę projekty „Budowa miejskiej pływalni w Łomży” oraz „Modernizacja stadionu miejskiego w Łomży - II etap”.

W szczęśliwej „13” z regionu znalazł się jeszcze tylko Zarząd Nieruchomości w Zambrowie w związku z realizacją rozbudowy zambrowskiego Parku Przemysłowego.
- Przeanalizowaliśmy projekty, by wyróżnić tych, którzy najsprawniej realizują prorozwojowe inwestycje. Analiza pozwoliła także zidentyfikować tych beneficjentów, którzy nie radzą sobie ze sprawnym rozliczaniem dofinansowanych projektów – podaje Urszula Mirończuk z Urzędu Marszałkowskiego.
Ci pierwsi otrzymali listy z podziękowaniem za dobrą współpracę z Instytucją Zarządzającą, ci drudzy pismo z informacją o uchybieniach i błędach w przygotowywanej dokumentacji. Jednocześnie zaproponowano im „przeprowadzenie dodatkowych szkoleń, które pozwolą wyjaśnić wątpliwości i uzupełnić wiedzę, a przez to przyspieszyć realizację inwestycji”.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę