Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Tragiczny wieczór pod Łomżą

Najpierw, ok. godz. 20., 16-letni chłopiec spadł z rozrzutnika przewożącego siano, później, ok. 23. mężczyzna wtargnął pod samochód. W pierwszym wypadku nieprzytomny nastolatek został przewieziony do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku, w drugim mężczyzna zginął na miejscu.

Do pierwszego z wypadków doszło na drodze Łomża - Stare Kupiski. Kierujący ciągnikiem rolniczym miał do niego podczepiony rozrzutnik, a na nim siano. Na tym sianie siedział 16-latek.  Kiedy siano pod wpływem wstrząsów na drodze osunęło się chłopak spadł na pobocze. Nieprzytomny, z podejrzeniem wstrząsu mózgu, został przewieziony do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku

Do drugiego wypadku doszło na drodze Łomża – Zambrów. Tu przed kierującą skoda oktavią 39-letnia kobietę nagle na jezdnię, z prawej strony, wtargnął mężczyzna. Kobieta nie zdążyła wyhamować i samochód uderzył w pieszego. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził jego zgon. Na razie nie są znane personalia tego mężczyzny.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę