Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Ukradli... i wpadli

Dwóch złodziei zatrzymali ostatnio łomżyńscy policjanci. Jeden z nich z ciężarówek zaparkowanych przy ul. Nowogrodzkiej spuścił 370 litrów oleju napędowego, drugi włamał się do jednego z łomżyńskich barów. W przypadku drugiego ze złodziei sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na dwa miesiące.

Złodziej paliwa „grasował” nocą z środy na czwartek (25 na 26 maja). 46-letni mężczyzna dwukrotnie spuszczała paliwo z samochodów. Najpierw było to 310 litrów, a później jeszcze 60. Właściciel straty spowodowane działalnością złodzieja oszacował na 2300zł.

Do baru, w dość nietypowy sposób – przez właz dachowy – włamał się 21-latek. Było to także nocą z niedzieli na poniedziałek  (29 na 30 maja).
- Z baru skradł duży telewizor, dekoder telewizji satelitarnej, trochę pieniędzy i jak to zwykle w takich wypadkach bywa piwa...  - informuje Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy KMP w Łomży.
Straty w tym wypadku były wycenione na ponad 8 tys zł. Złodziej długo się łupem nie cieszył.  Po kilku dniach został zatrzymany przez policję, a wobec jego szerszej działalności, na wniosek prokuratora, sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę