Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@

Potrącona na pasach

68-letnia kobieta została potrącona przez samochód na przejściu dla pieszych na Alei Piłsudskiego, przy remontowanym Rondzie Solidarności. Ranna, karetką pogotowia została przewieziona do szpitala. Na razie nie wiadomo jaki jest stan jej zdrowia. Na miejscu pracują jeszcze policjanci, a więc utrudnienia w ruchu są jeszcze większe niż zwykle.

Do wypadku doszło ok. godz  8.00. Przechodzącą przez przejście dla pieszych kobietę potrącił apel astra, za którego kierownicą siedział 50-latek. Sławomir Dąbrowski z KMP w Łomży podaje, że mężczyzna jest trzeźwy. Przebieg zdarzenia i okoliczności wypadku ustalają policjanci.

Wiadomo natomiast, że w związku z kompleksowym remontem Ronda Solidarności ruch nie tylko samochodowy, ale i pieszy w tej części Łomży jest utrudniony. Zgodnie z planami drogowców (podawane wczesną wiosną) cała przebudowa ronda ma zakończyć się dopiero w ostatnich dniach lipca.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę