Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Zginął od wybuchu opony

Do tragicznego wypadku doszło w piątkowy poranek Czyżewie. 60-latek spawając felgę samochodu ciężarowego zginął po wybuchu znajdującej się na niej napompowanej opony. Wysokomazowieccy policjanci wyjaśniają okoliczności tego tragicznego wypadku.

Do wypadku doszło w dzisiaj około godziny 7.30 w miejscowości Czyżewie. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 60-latek w swoim garażu spawał felgę od samochodu ciężarowego, na której znajdowała się napompowania opona. W pewnym momencie opona wybuchła bardzo poważnie go raniąc. W wyniku doznanych obrażeń mężczyzna zginął na miejscu.

To nie jedyny piątkowy wypadek z regionu. Przed południem w miejscowości Peńskie w powiecie monieckim tragiczny wypadek wydarzył się podczas prac polowych. Z policyjnych ustaleń wynika, że 66-letni mężczyzna pracował na polu przy belowaniu siana. W pewnym momencie zauważył, że maszyna nie pracuje jak powinna. Zeskoczył z ciągnika i próbował naprawić usterkę, gdy nagle, maszyna wciągnęła jego rękę. 66-latek z trudem wyciągnąć zmiażdżoną dłoń. Mężczyzna z licznymi ranami i złamaniami kończyny został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Białymstoku.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę