Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Pijany na Ogarze

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Kierowca motoroweru najprawdopodobniej zjechał do środka jezdni i zaczepił o wyprzedzający go samochód z przyczepką. Dwie podróżujące jednośladem osoby trafiły do szpitala. Okazało się, że obaj mężczyźni byli pijani.

Jak podaje policja do wypadku doszło we wtorek po południu na trasie Nowogród - Chmielewo. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że samochód dostawczy ciągnący przyczepkę wyprzedzał motorowerzystę kiedy ten nagle zjechał do środka jezdni, zaczepił o nią i się wywrócił. W wyniku upadku kierujący Rometem i jego pasażer odnieśli poważne obrażenia ciała i trafili do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że obaj mężczyźni byli pijani. Mieli ponad 2,6 promila alkoholu w organizmie. Kierujący motorowerem, jak tylko się wykuruje, będzie musiał tłumaczyć się przez sądem.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę