Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Pijana jechała po narzeczonego

Blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie miała kobieta jadąca fiatem seicento. Wczoraj wieczorem zatrzymali ją policjanci. 29-latka tłumaczyła, że jedzie po swojego narzeczonego.

Do zatrzymania samochodu, za kierownicą którego siedziała pijana kobieta doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Brok w powiecie wysokomazowieckim. Kobieta, która tłumaczyła mundurowym, że jedzie po swojego narzeczonego, ze ślepej  miłości” będzie musiała wytłumaczyć się przed sądem. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi jej nie tylko utrata prawa jazdy, ale nawet do dwóch lat więzienia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę