Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 19 czerwca 2024 napisz DONOS@

Nocne poszukiwania 11-latka

Około stu osób rodzina, sąsiedzi, policjanci i strażacy nocą poszukiwali 11-latka z jednej z podszczuczyńskich wsi. Chłopak około godz. 20.00, po kłótni z ojcem, wykorzystując nieuwagę rodziców wyszedł z domu. Początkowo rodzice usiłowali odnaleźć go samodzielnie, jednak gdy do 22.30 nie udało się to zawiadomili policję, która zorganizowała poszukiwania.

W akcji poszukiwawczej, która zaczęła się około 23. brało udział m.in. 52 policjantów z dwoma psami tropiącymi, oraz wykorzystano 15 policyjnych samochodów – mówi asp. Justyna Aćman z KWP w Białymstoku.
Poza tym chłopca poszukiwali także strażacy, strażnicy miejscy, celnicy, oraz rodzina i sąsiedzi. Przeszukano tereny położone bezpośrednio przy gospodarstwie, ale także tereny w pobliżu rzeki Wissy, oraz pobliskie łąki i pola. 11-latka udało się znaleźć dopiero o godz. 1.45 w miejscowości oddalonej o ok. 10 km od miejsca jego zamieszkania.
- Był cały i zdrowy i natychmiast został przekazany rodzinie - mówi Aćman.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę