Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 października 2021 napisz DONOS@

Pijany kierowca schował się w bagażniku

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Co rusz policjanci przekazują niemal niesamowite historie z życia wzięte. Wieczorem w bagażniku samochodu, który uderzył w betonowy mostek znaleźli 37-letniego mężczyznę. Okazało się, że to kierowca... Miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Wczoraj wieczorem dyżurny wysokomazowieckiej Policji otrzymał informację o zdarzeniu drogowym w pobliżu Sokół. Policjanci, którzy udali się na miejsce wypadku wstępnie ustalili, że 37-letni mężczyzna jechał oplem z Waniewa w kierunku Pszczółczyna. Na prostym odcinku drogi auto zjechało na pobocze i uderzyło w betonowy mostek. Następnie kierowca wysiadł z samochodu i ukrył się w bagażniku auta, gdzie znaleźli go policjanci. Okazało się, że 37-latek jest nie tylko pijany (ponad 3 promile alkoholu) ale także ciąży na nim sądowy zakaz kierowania pojazdem. Zakaz ten miał go obowiązywać do listopada 2011 roku, ale po wczorajszym wyczynie zapewne zostanie przedłużony.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę