Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Pijany kierowca schował się w bagażniku

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Co rusz policjanci przekazują niemal niesamowite historie z życia wzięte. Wieczorem w bagażniku samochodu, który uderzył w betonowy mostek znaleźli 37-letniego mężczyznę. Okazało się, że to kierowca... Miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Wczoraj wieczorem dyżurny wysokomazowieckiej Policji otrzymał informację o zdarzeniu drogowym w pobliżu Sokół. Policjanci, którzy udali się na miejsce wypadku wstępnie ustalili, że 37-letni mężczyzna jechał oplem z Waniewa w kierunku Pszczółczyna. Na prostym odcinku drogi auto zjechało na pobocze i uderzyło w betonowy mostek. Następnie kierowca wysiadł z samochodu i ukrył się w bagażniku auta, gdzie znaleźli go policjanci. Okazało się, że 37-latek jest nie tylko pijany (ponad 3 promile alkoholu) ale także ciąży na nim sądowy zakaz kierowania pojazdem. Zakaz ten miał go obowiązywać do listopada 2011 roku, ale po wczorajszym wyczynie zapewne zostanie przedłużony.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę