Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Ponad 50 kosiarek, przetrząsarek, zgrabiarek, pras i prasoowijarek zaprezentuje się w Szepietowie

W najbliższy weekend na polach doświadczalnych Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie odbędą się pokazy i prezentacje maszyn do zbioru i konserwacji zielonek. - W pokazie weźmie udział ponad 50 maszyn: kosiarek, przetrząsarek, zgrabiarek, pras i prasoowijarek – podaje Marlena Zaremba, która zaprasza rolników z na kolejną Zieloną Galę, której tradycyjnie już będą towarzyszyć także Targi Budownictwa Wiejskiego

Zielona Gala to niepowtarzalna okazja do porównania najnowszych technologii i oferty handlowej wiodących producentów maszyn z całej Europy. Ten praktyczny sposób prezentacji umożliwi dokonanie optymalnego wyboru maszyn i urządzeń dostosowanych do potrzeb gospodarstw – podają organizatorzy imprezy, która odbędzie się 21 i 22 maja w Szepietowie. Same pokazy odbędą się w niedzielne popołudnie na polach doświadczalnych Ośrodka, ale Zielona Gala to także ciekawe wykłady i seminaria. Każdy będzie mógł wysłuchać wykładów z zakresu produkcji pasz z użytków zielonych, koszenia traw oraz właściwego gospodarowania na użytkach zielonych.

Po raz kolejny Zielonej Gali towarzyszyć będą Podlaskie Targi Budownictwa Wiejskiego. Celem imprezy jest przybliżenie rolnikom nowoczesnych technologicznie, a jednocześnie korzystnych ekonomicznie rozwiązań w budownictwie wiejskim. Będzie można zapoznać się z ofertą wyrobów budowlanych i instalacyjnych, chemii budowlanej, materiałów wykończeniowych, zasięgnąć porad specjalistów z pracowni projektowych i przedstawicieli firm budowlanych.
W ramach targów budowlanych odbędą się także pokaz stawiania muru z wykorzystaniem najnowszych technik szybkiego murowania bez użycia standardowej zaprawy, oraz wystawa urządzeń wykorzystujących odnawialne źródła energii na której zostaną zaprezentowane nowoczesne i ekonomiczne systemy grzewcze.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę