Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wypadek trzech tirów na 61

Do groźnego wypadku doszło o poranku w pobliżu miejscowości Stary Cydzyn na drodze krajowej nr 61. Tuż po godzinie 6. rano zderzyły się trzy tiry. Jak informuje dyżurny straży pożarnej dwóch kierowców trafiło do szpitala, a jednego z nich ze zmiażdżonej kabiny samochodu musieli wycinać strażacy. Początkowo droga była całkowicie zablokowana, później puszczono ruch wahadłowy. Utrudnienia jeszcze trwają (godz. 10.20). Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają okoliczności i przyczyny wypadku.

W wypadku uczestniczyły dwa tiry volvo i jeden man. Wszystkie prowadzili polscy kierowcy. Z pierwszych ustaleń wynika, że do wypadku doszło gdy dwa tiry zatrzymały się przed skrzyżowaniem pozwalając zjechać z drogi innemu samochodowi, a jadący za nimi man nie wyhamował i uderzył w tył jednego z nich, który następnie uderzył w poprzedzający go samochód.

Foto:
Foto:
Foto: przesunięta kabina
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: paliwo ciężarówki wyciekło do rowu
Foto:
Foto: elementy silnika pod ciężarówką
Foto: przesunięta kabina
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę