Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Dziewczynka nie żyje

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Niespełna 4-letnia dziewczynka zginęła uderzona przez podłączony do traktora pług. Do tragicznego wypadku doszło dziś przed godz. 10.00 w jednej z miejscowości w gminie Kobylin Borzymy w powiecie wysokomazowieckim.

Jak podają policjanci z pierwszych ustaleń wynika, że znajdująca się w rejonie drogi gruntowej niespełna 4-letnia dziewczynka została uderzona w głowę przez podczepiony do przejeżdżającego obok ciągnika pług, który w momencie omijania dziecka najprawdopodobniej się przesunął. Uderzenie było na tyle silne, że dziewczynka pomimo podjętej na miejscu reanimacji zmarła. Kamil Sorko z zespołu prasowego KWP w Białymstoku podaje, że 50-letni kierowca traktora był trzeźwy, a teraz są wyjaśniane szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę