Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@

Złodzieje...

45-letni mężczyzna wyniósł 700 kg rurek stalowych w warsztatów szkolnych przy ul Sikorskiego, a 19-latek z posesji pod Łomżą ukradł kabel elektryczny i paliwo powodując szkody na łączną kwotę niemal 5 tys zł. Obaj złodzieje pochodzą z Łomży i „działali” w ciągu kilku ostatnich tygodni. Obaj zostali wczoraj zatrzymani przez policję.

Starszy z mężczyzn od końca kwietnia, systematycznie i po trochu wynosił metalowe rurki ze składziku przy szkolnych warsztatach.
- Mężczyzna do środka zamkniętej komórki dostał się wyłamując kawałek deski, a następnie wkładając rękę przez dziurę otwierał od wewnątrz zamek w drzwiach – mówi podkomisarz Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy łomżyńskiej policji.
Złodziej został zatrzymany a policjanci odzyskali cały skradziony przez niego łup, który jak podaje policja w sumie ważył ok 700 kg.

Drugi z zatrzymanych złodziei, 19-letni mieszkaniec Łomży, w maju dwukrotnie włamał się na teren posesji pod Łomżą, gdzie wwiercając się w zbiornik paliwa w samochodzie spuścił z niego w sumie 220 litrów paliwa. Po zatrzymaniu mężczyzny okazało się, że to on także był sprawcą kwietniowej kradzieży z tej samej posesji kilkudziesięciu metrów przewodu elektrycznego. W sumie pokrzywdzony właściciel okradzionej posesji straty spowodowane przez złodzieja oszacował na 4800 zł, przy czym przewód wart był 2600 zł, a reszta to koszty paliwa i uszkodzonego zbiornika.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę