Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Zginął motocyklista

Wieczorem okolicach Hajnówki w zderzeniu audi z motorem zginął 30-letni motocyklista. Z Zambrowie w wypadu dwóch samochodów osobowych ranne zostało 2-letnie dziecko. Do obu wypadków doszło wczoraj po południu. Przyczyną pierwszego z wypadków było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu przez kierowcę audi, w drugim niezachowanie ostrożności, przez kierującą samochodem mamę dziecka.

Do wypadku w Zambrowie doszło ok. 15.35. Jak podaje policja jadący ulicą Wojska Polskiego VW golf, prowadzony przez 21-letnią kobietę, uderzył w tył jadącego przed nim VW jetty. Kierowcom samochodów nic się nie stało, ale w wypadku ucierpiało jadące w golfie, w foteliku na przednim siedzeniu, dwuletnie dziecko, które przewieziono do szpitala.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę