Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

Policjanci uratowali tonące dziecko

Dwóch policjantów z Grajewa uratowało życie siedmiolatce, która jadąc na rowerze wpadła do stawu. Do wypadku doszło wczoraj około godziny 13:00 w miejscowości Miecze w gminie Rajgród. W pewnym momencie, gdy policjanci byli na jednej z posesji zostali zaalarmowani przez kobietę z sąsiedztwa, o tym, że w pobliskim stawie tonie dziecko.

Mundurowi natychmiast ruszyli na ratunek. W stawie policjanci zauważyli tonąca dziewczynkę. Dziecko miało trudności w utrzymaniu się na powierzchni. Policjanci wskoczyli do wody i wyciągnęli dziewczynkę na brzeg. Udzielili jej też pierwszej pomocy. Na szczęście nic jej się nie stało. Jak się okazało siedmiolatka jeździła na rowerze w pobliżu stawu. W pewnym momencie straciła równowagę i wpadła do wody. Na miejsce przyjechała karetka pogotowia, która zabrało dziecko do szpitala na obserwację.

Źródło – oficer prasowy KPP w Grajewie

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę