Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Uwaga na motocyklistów i motorowerzystów

Główne zdjęcie
fot. archiwum

Tylko wczoraj w regionie doszło do dwóch wypadków, w których brali udział kierowcy jednośladów. W Grajewie 37-letni kierowca motoru najpierw uderzył w bok samochodu osobowego, a następnie wpadł na chodnik, gdzie potrącił pieszą. Oboje trafili do szpitala. Kilka godzin później, a na „ósemce” 16-latek jadący motorynką wymusił pierwszeństwo na ciężarówce iveco. Motorowerzysta m.in. z przebitym płucem trafił do szpitala.

Do pierwszego z wypadków doszło o godz. 14.20 na ul. Wojska Polskiego w Grajewie, do drugiego o 16.45 w okolicach miejscowości Rzędziany. Jak podają policjanci wypadków z udziałem motocyklistów jest coraz więcej. Tylko w ostatnich trzech dniach informowali oni trzech takich  wypadkach w województwie.  W Augustowie jadący Junakiem 25-latek podczas pokonywania łuku drogi stracił panowanie nad motorem, a w wyniku tego uderzył w krawężnik, a następnie w barierę ochronną i się wywrócił. W powiecie bielskim 21-letni motorowerzysta w pewnym momencie na prostym odcinku drogi z nieustalonych przyczyn zjechał na lewy pas ruchu. Po jego przejechaniu jednoślad wpadł do rowu.  W Białymstoku samochód wyjeżdżając z parkingu, najprawdopodobniej nie zachował należytych środków ostrożności przy włączaniu się do ruchu i zderzył się z jadącym z jego lewej strony 26-letnim motocyklistą.
Wszyscy kierujący motorami w wyniku tych wypadków trafili do szpitala.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę