Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Dzierzgowskiego nie odwoływali...

Podczas sobotniego posiedzenia zarząd wojewódzki PSL nie zajął się wnioskiem Wojciecha Dzierzgowskiego, o odwołanie go z funkcji prezesa partii w regionie. Wniosek został wycofany z porządku sobotnich obrad na wniosek jednego z członków zarządu.

Przypomnijmy wniosek Wojciech Dzierzgowskiego, pochodzącego z Łomży szefa ludowców w województwie, o odwołanie go z tej funkcji został złożony pod koniec kwietnia. Sam  Dzierzgowskiego jako powód jego złożenia podawał stan zdrowia.
Po sobotnim posiedzeniu liczącego ponad czterdziestu członków zarządu województwa PSL dzierzgowski mówił dziennikarzom że swojej prośby o odwołanie nie wycofuje i że nie oznacza ona rezygnacji z działalności partyjnej.
Już wcześniej mówił, że chciałby z listy PSL kandydować  w jesiennych wyborach do Sejmu.

Wojciech Dzierzgowski jest prezesem PSL w województwie od blisko trzech lat. O nieco ponad trzech lat jest też wicewojewodą podlaskim.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę