Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Oszustka poszukiwana

Główne zdjęcie
Portret pamięciowy oszustki

Starsza pani wpuściła do domu kobietę, która rzekomo chciała zostawić paczkę dla sąsiadów. Zaufała nieznajomej i straciła prawie 2,5 tysiąca złotych. Na rysunku portret pamięciowy oszustki.

W połowie kwietnia łomżyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie od okradzionej starszej pani. Mundurowi, którzy pojechali na miejsce ustalili, że do jej mieszkania zapukała nieznajoma kobieta, która pod pozorem zostawienia paczki dla sąsiadów i napicia się szklanki wody została wpuszczona do środka. W tym czasie, kiedy zagadywała gospodynię prezentując jej ozdobne tkaniny najprawdopodobniej do mieszkania niepostrzeżenie weszła druga kobieta, która wykorzystując nieuwagę właścicielki ukradła jej prawie 2,5 tysiąca złotych. Teraz łomżyńscy policjanci szukają sprawczyń.
Policjanci opracowali portret pamięciowy kobiety, rysopis poszukiwanej: wiek 20 lat, wzrost około 155 centymetrów, szczupłej budowy ciała, włosy średniej długości - faliste, cera śniada.
Prosimy wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mogą przyczynić się do ustalenia sprawcy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży pod numer telefonu (86) 4741250 bądź z najbliższą jednostką Policji telefon 997 lub komórkowy 112.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę