Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Handlowali amfetaminą

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Czterech młodych mężczyzn trafiło już na trzy miesiące do tymczasowego aresztu, trzech kolejnych ma środki zapobiegawcze w postaci dozorów policji i poręczeń majątkowych. Cała siódemka została zatrzymana pod koniec kwietnia w związku z handlem narkotykami w Zambrowie i okolicy. Jak podaje prokurator Maria Kudyba, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łomży, w ciągu czterech miesięcy – od stycznia do kwietnia 2011 roku - wprowadzili do obrotu ponad kilogram amfetaminy, a jedne z nich handlował także tabletkami extazy i marihuaną.

Śledztwo prowadzi Prokurator Rejonowy w Zambrowie. W sprawie tej zatrzymano i przedstawiono zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii 7 podejrzanym tj. Pawłowi J., Mateuszowi E., Kamilowi Ł., Damianowi K., Przemysławowi J., Konradowi S., i Adamowi L. Podejrzanym zarzuca się wprowadzenie do obrotu znacznej ilości substancji psychotropowej w postaci amfetaminy, udzielanie tej substancji innym osobom w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, posiadanie substancji psychotropowej i udzielanie jej nieodpłatnie innym osobom.
Na wniosek prokuratora, decyzją Sądu Rejonowy w Zambrowie, czterech najaktywniejszych dilerów narkotyków: Paweł J., Mateusz E., Kamil Ł. i Damian K. trafili już do aresztu tymczasowego na okres 3 miesięcy.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę