Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Czołówka pod Stawiskami

Dwie osoby zostały ranne w wyniku wypadku jaki w niedzielę wieczorem wydarzył się na krajowej „61”. Na prostym odcinku drogi kierująca skodą, usiłując wyprzedzić inny samochód, doprowadziła do czołówki z oplem astrą. Ranni to kierujący i pasażerka opla.

Do wypadku doszło około 20.10 na odcinku Stawiski – Świdry. Jak informuje asp. Justyna Aćman z KWP w Białymstoku kierująca skodą to 49-letnia mieszkanka Warszawy, kierujący oplem to o sześć lat od niej młodszy mieszkaniec Łomży.  Oboje w chwili wypadku byli trzeźwi.
Ranni zostali przewiezieni do szpitala, ale obrażenia jakich doznali nie zagrażają ich życiu.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę