Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Przymrozki...

Wiesław Winnicki dyżurny synoptyk białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych ostrzega przed przymrozkami, które mogą pojawić się już dzisiejszej nocy. Miejscami przy gruncie temperatura spadnie do -2°C,-1°C, co może spowodować szkody w uprawach rolnych, sadach i ogrodach. Niestety zapowiada się, że co najmniej dwie kolejne noce też będą zimne.

Jutro (w niedzielę) w dzień w województwie podlaskim prognozowane jest zachmurzenie umiarkowane, okresami duże. Miejscami przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 13°C do 15°C, wiatr słaby i umiarkowany, północny i północno-wschodni. Niestety kolejne dni i noce długiego weekendu mają być jeszcze zimniejsze. W poniedziałek temperatura maksymalna w Łomży ma wynieść raptem 9°C, a we wtorek 11°C.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę