Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Ostatnie dni na rozliczenie się z fiskus

Dobiega końca kolejna kampania podatkowa, czyli czas w którym Polacy muszą rozliczyć się z fiskusem z ubiegłorocznych dochodów. I choć mamy na złożenie PIT-u cztery miesiące tradycyjnie wielu pozostawia to na ostatnią chwilę. W tym roku będzie to można zrobić aż do 2 maja.

Jak informuje Radosław Hancewicz, rzecznik prasowy Izby Skarbowej w Białymstoku, z myślą o podatnikach, którzy z rozliczeniem się z podatku dochodowego za 2010 rok, czekali do ostatnich dni kampanii podatkowej, urzędy skarbowe w województwie podlaskim wydłużyły godziny swojej pracy. W Łomży US będzie czynny w środę środę, czwartek i poniedziałek (2 maja) w godz. 7.30 – 18.00, a w sobotę 30 kwietnia od 9.00 do 13.00.
Identycznie jak w Łomży będą pracowały także US Grajewie i w Zambrowie. W Kolnie US w dniach 28 i 29 kwietnia (czwartek – piątek) będzie czynny w godz. 7.30 – 15.30, 30 kwietnia w sobotę 8.00-14.00, a oraz 2 maja (poniedziałek) 8.00 – 18. US w Wysokiem Mazowieckim dłużej – do 18.00 pracuje w piątek i w poniedziałek, a w sobotę  od 7.30 do 15.30.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę