Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Real w Łomży

Główne zdjęcie
Tak ma wyglądać galeria handlowa na Bawełnie

„Operatorem hipermarketu w powstającym Centrum Handlowym Galeria Narew w Łomży będzie hipermarket Real” - podał Zarząd Galerii Narew sp. z o.o.. Galeria na powstać na terenie dawnych zakładów bawełnianych w Łomży. Jak zapowiada prezes spółki Jerzy Wierzbowski prace ziemne ruszą jeszcze w pierwszej połowie tego roku, a otwarcie galerii nastąpi przed świętami Bożego Narodzenia 2012 roku.

Hipermarket Real w Galerii Narew ma objąć powierzchnię 10 tys metrów kwadratowych.
- Bardzo zabiegaliśmy o tego najemcę. Łomża jest pierwszym, poza Zgorzelcem, miastem tej wielkości w Europie w której Real otworzy swój hipermarket – podkreśla Wierzbowski.    
Centrum Handlowe Galeria Narew ma mieć powierzchnię handlową rzędu 44.000m2. Poza Realem, drugim głównym najemcą ma być Castorama, które także zajmie 10.000m2. Zarząd Galerii Narew podaje, że dotychczas podpisane ma już umowy na wynajem 80% powierzchni galerii.
Cała inwestycja szacowana jest na około 62 mln euro. Jerzy Wierzbowski podaje, że finansowanie tej inwestycji już jest zapewnione, ale na razie nie podaje jak nazywa się inwestor.
- Będzie to duży europejski Fundusz, który dopiero wchodzi do Polski – mówi Wierzbowski, dodając, że jego nazwę a także nazwę głównego wykonawcy (ma być to firma z regionu) poda za około dwa tygodnie.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę