Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 28 lutego 2024 napisz DONOS@

Coraz cieplej... Zaczyna się sezon na rowery... także ich kradzieże

Tylko wczoraj w Łomży policji zgłoszono kradzież dwóch rowerów. W ostatnim czasie takich przypadków było już cztery... Policjanci apelują aby rowerów nie zostawiać na klatce schodowej, pod sklepem, czy na boisku szkolnym. Złodzieje tylko na to czekają, a gdy nadarza okazja rower gnie w oka mgnieniu.

Jak podaje Izabela  Białomyz z KMP w Łomży wczoraj skradziono dwa rowery, które pozostawiono, na chwilę bez dozoru, w okolicy boiska przy szkole podstawowej nr 5. Były to rowery górskie.  Jeden został wyceniony na 1200zł, drugi na 1000zł. 
Białomyzy dodaje, że wcześniej policji zgłoszono m.in. kradzież roweru pozostawionego na klatce schodowej. 
Niestety skradziony rower trudno jest odzyskać. Nawet jeśli rower był znakowany przez policję, to w Polsce nie ma czegoś  takiego jak centralna baza skradzionych rowerów. Wystarczy więc, że złodziej przewiozą go do innego miasta i jest on już niemal nie do odnalezienia.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę