Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Pobili, zabrali telefon...

Policjanci z Łomży informują o kolejnych przestępczych zdarzeniach do których doszło w okolicy miasta, a ich sprawców ustalono i schwytano. Wśród nich jest trzech nastolatków, którzy w Podgórzu pobili 19-latka, oraz 15-latek, który włamał się do jednego z domów w Śniadowie.

Do pobicia 19-latka doszło w sobotę. Jak podają policjanci do mężczyzny podeszło trzech napastników i bez żadnego powodu zaczęło go bić pięściami a gdy upadł na ziemię kopać po całym ciele. Jeden ze sprawców pokrzywdzonemu zabrał telefon komórkowy. Następnie napastnicy uciekli. Wczoraj policjanci ustalili i zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 16 do 18 lat. 17 i 18-latkowi grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności natomiast nieletni za swój czyn odpowie przed sądem rodzinnym.
Przed sądem rodzinnym będzie odpowiadał także niespełna 15-latek, który z jednego z domów w Śniadowie skradł 300 zł. Sygnał o kradzieży policjanci otrzymali w minionym tygodniu. Z ustaleń wynikało, że sprawca wszedł do środka budynku przez otwarty garaż. Z kuchni zabrał pieniądze i uciekł z miejsca zdarzenia. Wczoraj policjanci ustalili i zatrzymali nastolatka odpowiedzialnego za kradzież.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę