Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Korek Łomża

Główne zdjęcie
Rondo Lutosławskiego (przy ZUS)

Tak zakorkowanej Łomży o poranku dawno nie było. Drogowcy zamknęli dziś pół Ronda Solidarności, co samo w sobie przysporzyło kłopotu kierowcom jadącym Piłsudskiego i Ul. Zawadzką, na domiar złego w ciągu godziny na terenie miasta doszło do czterech kolizji i jeszcze jednej poza Łomżą. W jednej z miejskich stłuczek udział miał policyjny radiowóz. Obaj policjanci zostali przewiezieni do szpitala.

Pierwsza stłuczka miała miejsce o godz. 6.44 na skrzyżowaniu Piłsudskiego i Szosy Zambrowskiej.  O godz. 7.02 policji zgłoszono stłuczkę do której doszło na skrzyżowaniu Chopina i Piłsudskiego. Kolejne zdarzenia było na drodze z Łomży do Ostrowi Mazowieckiej – volvo wylądowało w rowie, a następna miejska stłuczka była niejako wynikiem tego zdarzenia. Jadący na miejsce policyjny radiowóz (alfa) o godz. 7.30 miał stłuczkę na rondzie Lutosławskiego, czyli skrzyżowaniu Szosy Zambrowskiej i Sikorskiego. Jak podaje Izabela Białomyzy z KMP w Łomży tu utrudnienia są większe niż w innych miejscach, bo obaj policjanci zostali przewiezieni do szpitala w związku z czym czynności prowadzone przez funkcjonariuszy muszą być takie jak przy wypadku drogowym.
To jeszcze nie koniec porannych zdarzeń drogowych z Łomży. O 7.42 funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego powiadomili dyżurnego ruchu o stłuczce dwóch tirów na ul. Zjazd. Tu na szczęście obyło się bez konieczności interwencji. Obaj kierowcy szybko doszli do porozumienia i pojechali dalej.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę