Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Kolejny minikaralbol

61-letnia kobieta doznała urazu kręgosłupa w stłuczce trzech samochodów osobowych. Do zdarzenia doszło przed południem na skrzyżowaniu Alei Legionów z Sikorskiego. Sprawcą wypadku – według ustaleń policji – był 58-letni kierowca poloneza, mieszkaniec gm. Piątnica, który uderzył w tył seicento, a to uderzyło w tył hondy.

Ranna to kobieta, która kierowała seicento. Jak podaje policja kierowcy uczestniczący w wypadku byli trzeźwi.

Przypomnijmy, że wczoraj wieczorem 57-latek ze złamaniami trafił do szpitala. Mężczyzna został potrącony przez audi gdy przechodził przez drogę w miejscowości Rakowo Boginie w gminie Piątnica. Kierujący audi 27-latek był trzeźwy.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę