Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Będą nas promować...(?) w TV

Główne zdjęcie
Kadr z filmu promującego województwo

Zima, Ruska bania i... (golas), kilka szybkich ujęć biegnących stad koni i żubrów oraz bóbr. Województwo podlaskie ma nowy videoclip, którym od poniedziałku ma się reklamować na antenach stacji telewizyjnych należących do Grupy Discovery,a w maju również w na antenach stacji TVN i TVN24. Cała tegoroczna kampania promocyjna województwa podlaskiego, w ramach której powstał film, ma kosztować 1,27 mln zł.

Jak podaje Urszula Arter główny specjalista z Gabinetu Marszałka Województwa Podlaskiego ogólnopolska kampania województwa podlaskiego (zaplanowana w dniach 18 kwietnia -15 maja 2011 r), stanowić będzie kontynuację kampanii wewnętrznej z roku ubiegłego, której motywem przewodnim było hasło „Podlaskie. Bogactwo różnorodności”, odwołujące się do szeroko pojmowanej różnorodności regionu, postrzeganej m.in. poprzez pryzmat kultury, religii, przyrody, kulinariów. W roku bieżącym zostanie ono wzbogacone o zdanie „Natura przejawia się różnie”, które nawiązywać będzie zarówno do natury ludzkiej (nieposkromionej, wyzwolonej, czasem zwariowanej) oraz przyrody (dzikiej, nieodkrytej, nieskażonej).

Producentem spotu jest Laboratorium Obrazu – studio producenckie prowadzone przez białostoczanina Krzysztofa Kiziewicza. Reżyser nominowany w tym roku do nagrody Offowe Odkrycie Roku Telewizji Kino Polska scenariuszem i reżyserią zajął się wspólnie z artystami pochodzącymi z Podlaskiego: Maciejem Szupicą, Adamem Hryniewickim (muzyka), Sebastianem Łukaszukiem (animacja) oraz Bartoszem Tryzną (film making of)..


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę