Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Wietrznie i zimno

Synoptycy ostrzegają przed silnym wiatrem, który nad region może przywiać nawet opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Podmuchy porywistego wiatru północno-zachodniego mogą dochodzi nawet do 85 km/h. Można spodziewać się zatem uszkodzeń budynków, dachów; łamanie gałęzi i drzew, oraz zrywania napowietrznych linii energetycznych.

Wydane w czwartkowe popołudnie ostrzeżenie przez białostocki zespół Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW ma ważność aż do soboty do godziny 15.00. Do tego czasy na terenie województwa podlaskiego przewiduje się wystąpienie okresami dość silnego, silnego porywistego wiatru północno-zachodniego o prędkości 25-45 km/h w porywach od 60 do 85 km/h, któremu towarzyszyć będą głównie przelotne opady deszczu a w nocy z 8 na 9.04. oraz w ciągu dnia 9.04. także opady deszczu ze śniegiem i śniegu.

Wiesław Winnicki dyżurny synoptyk, który wydał ostrzeżenie, zjawisku nadał pierwszy, w trzystopniowej skali, stopień zagrożenia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę