Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@

Jechał pod wpływem... spowodował wypadek

Trzy osoby zostały ranne w wypadku jaki wczoraj wieczorem wydarzył się w okolicach Kramkowa pod Wizną. 21-letni kierowca hondy civic, najprawdopodobniej wskutek nadmiernej prędkości, stracił panowanie nad samochodem, zjechał na lewą stronę, uderzył w znak drogowy, a następnie dachował. Pierwsze wykonanie przez policję badania wykazały, że prowadził samochód będąc pod wpływem środków odurzających.

Do wypadku doszło około godz. 19.15 na prostym odcinku drog. W samochodzie wraz z kierowcą jechały cztery osoby.  Tylko jeden z pasażerów z wypadku wyszedł bez szwanku. Pozostali odnieśli rany i karetkami pogotowia zostali przewiezieni do szpitala.
Jak podaje Izabela Białomyzy z zespołu prasowego KMP w Łomży gdy doszło do wypadku padał deszcz i droga była śliska.

Do podobnego wypadku doszło także wczoraj wieczorem w w miejscowości Usza Mała w powiecie wysokomazowieckim. 19-latek jadąc subaru w kierunku Klukowa w pewnym momencie z nieznanych przyczyn wpadł w poślizg i na łuku drogi zjechał na pobocze. Następnie auto wpadło do rowu i dachowało. Podróżujący z mężczyzną 19-latek i 16-latka z obrażeniami ciała trafili do szpitala.

 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę