Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zatrzymany z narkotykami

W niedzielę w nocy, tuż po godzinie 1.00, policjanci patrolujący ulice Łomży zauważyli młodego mężczyznę, który na ich widok zaczął nerwowo się zachowywać. Po zatrzymaniu i przeszukaniu go okazało się, że miał przy sobie znaczną ilość narkotyków.

Jak podają policjanci zatrzymany to 21-letni mieszkaniec Łomży. Mundurowi podczas kontroli znaleźli przy nim 5 foliowych torebek, w których jak się okazało była amfetamina i marihuana. Funkcjonariusze łącznie zabezpieczyli prawie 11 gramów narkotyków. Teraz  21-latek za posiadanie narkotyków odpowie przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę