Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Napad w Stawiskach

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Nieznany sprawca napadł na kobietę, która wypłaciła z banku pieniądze. Do zdarzenia doszło w czwartek. Policja poszukuje sprawcy i prosi o wszelkie informacje mogące pomóc w jego ujęciu. Jak podaje Joanna Makarewicz oficer prasowy KPPP w Kolnie Komendant kolneńskiej policji wyznaczył nagrodę dla osoby, która pomoże w ujęciu sprawcy.

Jak relacjonuje Makarewicz w czwartek, 31 marca około godz. 10.00 kobieta wyszła z banku w Stawiskach. Gdy szła w kierunku swojego samochodu podbiegł do niej nieznany młody mężczyzna, który zaatakował ją gazem łzawiącym po czym wyrwał torbę w której było ponad 26 tys zł. Mężczyzna wsiadł do samochodu, który odjechał w kierunku Przytuł.
Policjanci zawiadomieni o napadzie natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawców, ale na razie nie przyniosły one rezultatu. Teraz proszą o pomoc wszelkie osoby, w tym świadków zdarzenia, które mogą udzielić im informacji w tej sprawie. Informacje można przekazywać telefonicznie dyżurnemu kolneńskiej policji tel: 862789333 (997 i 112). Komendant Powiatowy Policji w Kolnie wyznaczył nawet nagrodę pieniężną dla osoby, której informacje przyczynia się do schwytania sprawców napadu.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę