Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Idą święta... Caritas zbiera żywność

Dziś (w piątek) i jutro (w sobotę) w sklepach w Łomży, ale także w Grajewie, Kolnie, Stawiskach, Piątnicy i Zambrowie wolontariusze Caritas prowadzić będą zbiórkę żywności. - Zwracamy się z prośbą o wsparcie akcji Wielkanocnej Zbiórki Żywności Caritas Diecezji Łomżyńskiej poprzez kupienie choćby jednego produktu spożywczego więcej i podarowania go ludziom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Nasz drobny gest pozwoli osobom  najbardziej potrzebującym przeżyć czas świąt w radości i pokoju – apeluje ks. Andrzej Mikucki, dyrektor łomżyńskiej Caritas.

W akcje zaangażowani będą członkowie parafialnych i szkolnych kół Caritas z całej diecezji. Będą oni zbierać najbardziej podstawowe artykuły spożywcze, między innymi olej, cukier, konserwy mięsne, słodycze, dżemy, a także tradycyjne produkty potrzebne na świąteczne stoły, bez których nie obejdzie się żadna rodzina.  
- Każdy z nas wie, jak z każdym dniem drożeje życie, a przygotowanie świąt zawsze wymaga dodatkowych kosztów – mówi ks. Mikucki, zapewniając, że zebrana żywność oraz ofiary do puszek zostaną przeznaczone na przygotowanie paczek żywnościowych dla rodzin najuboższych w parafiach, które biorą udział w akcji oraz przy Ośrodku Wsparcia Rodziny CDŁ w Łomży.
Na przeprowadzenie zbiórki łomżyńska Caritas uzyskała zgodę Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę