Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Z nożem na policjanta...

Na dwa miesiące do tymczasowego aresztu trafił Jan W. Mężczyzna m.in. dopuścił się czynnej napaści na interweniującego policjanta. Najpierw uderzył go otwartą dłonią w twarz, a następnie usiłował ugodzić go nożem.

Sprawę prowadzi Prokuratura Rejonowa w Wysokiem Mazowieckiem. Do zdarzenia doszło trzy tygodnie temu we wsi Wnory Stare. Jak podaje prokuratura, Jan W., 8 marca 2011 roku „w krótkich odstępach czasu w wykonaniu z góry powziętego zamiaru groził Waldemarowi W. pozbawieniem życia w ten sposób, że - trzymanym w ręku kamieniem chciał rzucić w siedzącego w samochodzie pokrzywdzonego, lecz tego nie uczynił z uwagi na to, że pokrzywdzony natychmiast odjechał - a następnie podczas interwencji podjętej wobec niego przez funkcjonariuszy policji biegł w jego kierunku z nożem w niego skierowanym i przygotowanym do zadania ciosu”.
Ten sam mężczyzna zaatakował także interweniującego wówczas policjanta Marcina J.
„Uderzył go otwartą dłonią w twarz, a następnie usiłował ugodzić go nożem” - czytamy w komunikacie prokuratury.
Napastnik został obezwładniony i zatrzymany. Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Wysokiem Mazowieckiem zastosował wobec niego tymczasowe aresztowanie na okres 2 miesięcy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę