Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 17 czerwca 2021 napisz DONOS@

Spalił się w samochodzie

Tragiczny wypadek wydarzył się w niedzielne popołudnie w okolicach miejscowości Nowa Ruda w powicie kolneńskim. W wyniku uderzenia w drzewo na leśnej drodze zapalił się Opel Vectra. W środku znajdował się kierowca, który spłonął. Obecny na miejscu lekarz, który po ugaszeniu samochodu stwierdził zgon tej osoby, nie był w stanie określić płci ani wieku ofiary.

Strażacy zgłoszenie o płonącym samochodzie odebrali kilka minut po godz. 15. W momencie przybycia zastępu samochód całkowicie płonął co uniemożliwiło ewakuację osoby znajdującej się w środku pojazdu. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz na podaniu dwóch skutecznych prądów w natarciu celem ugaszenia pożaru samochodu.
Po ugaszeniu pożaru, zgodnie z decyzją prokuratora, samochód wraz z ciałem został zabrany przez lawetę i odtransportowany na parking KPP w Kolnie.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę