Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Rozjechany na „61”

Do tragicznego wypadku doszło w czwartkowy wieczór na drodze krajowej nr 61 pod Grajewem. Najpierw ciężarówka uderzyła w mężczyznę, która najprawdopodobniej wtargnął na jezdnię, po czym pieszy znalazł się na przeciwnym pasie jezdni, gdzie został jeszcze przejechany przez inną ciężarówkę. 44-letni mężczyzna zginął na miejscu.

Do wypadku doszło ok. godz. 20. w okolicach miejscowości Bełda. Z informacji przekazywanych przez policję wynika, że 28-letni obywatel Litwy, który jechał ciężarowym volvo, na prostym odcinku jezdni potrącił mężczyznę, który najprawdopodobniej wtargnął na jezdnię wprost pod nadjeżdżający pojazd. Siła uderzenia była tak duża, że odrzuciła pieszego na przeciwległy pas ruchu. Tam mężczyzna został przejechany przez ciężarowego mana, kierowanego przez 32-letniego obywatela Litwy. Pieszy nie miał szans na przeżycie. Zmarł na miejscu w wyniku odniesionych obrażeń. Szczegółowy przebieg i okoliczności śmiertelnego wypadku  ustalają grajewscy policjanci.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę