Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Damski bokser w areszcie

Na trzy miesiące do tymczasowego aresztu trafił mieszkaniec jednej z podzambrowskich wsi. Mężczyzna od dłuższego czasu znęcał się nad żoną, a w ubiegłym tygodniu „kopał i uderzał ją rękoma oraz łopatą po całym ciele, szarpał za włosy i groził pozbawieniem życia”. Do tego ten sam mężczyzna szarpał się z interweniującymi policjantami i wyzywał ich.

Tymczasowo aresztowany  to Grzegorz L. mieszkaniec wsi Cieciorki gm. Zambrów. Mężczyzna był wcześniej karany za przestępstwo znęcania się nad rodziną, na karę 1 roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności, z warunkowym zawieszeniem na okres próby wynoszący 5 lat. Jego zachowanie wobec rodziny jednakże praktycznie nie zamieniło się. Nie zaprzestał kolejnych aktów agresji, stosując przemoc fizyczną i psychiczną.
Jak podaje prokuratura podejrzany uderzał kobietę i kopał po całym ciele, szarpał za włosy, za ubrania, popychał, wyzywał, groził pozbawieniem życia, a także zakłócał ciszę i wypoczynek nocny, ograniczał kontakty ze znajomymi oraz możliwość opuszczania miejsca zamieszkania, niszczył przedmioty gospodarstwa domowego. Czynów tych dopuszczał się w stanie nietrzeźwości alkoholowej.
Od niemal tygodnia mężczyzna siedzi już w areszcie. Po kolejnej rodzinnej awanturze z ubiegłej środy, na wniosek Prokuratora Rejonowego w Zambrowie Sad Rejonowy w Zambrowie w piątek zastosował wobec niego areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę