Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kierowcy ciężarówek protestowali w Grajewie

Kilkadziesiąt ciężarówek na ulicach Grajewa. Właściciele firm transportowych i kierowcy protestowali, ponieważ chcą wyższych stawek za przewóz drewna. Jeśli ich akcja nie odniesie skutku, zapowiadają, że 1 kwietnia wstrzymają dostawy np. do firm produkujących meble czy papier.

Akcję zorganizował Ogólnopolski Związek Pracodawców Transportu Drogowego. Grajewo jest kolejnym miastem, gdzie odbywał się protest. W czwartek (24.03) kierowcy przeniosą się do Szczecinka w województwie zachodniopomorskim.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę