Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 12 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Nie ufaj bezGRANICznie

Od wczoraj kolneńscy policjanci rozpoczęli w powiecie działania profilaktyczne pod nazwą "Twoje życie - Twój wybór – Nie ufaj bezGRANICznie". W trakcie spotkań z młodzieżą przedstawiają niebezpieczeństwa z jakimi mogą się spotkać w czasie pobytu za granicą, zwracają uwagę na problemy związane z handlem ludźmi, obozami pracy, nielegalnym zatrudnieniem. Informują również o metodach poszukiwania pracy za granicą, a także o tym jak unikać zagrożeń, oraz gdzie zwrócić się o pomoc w razie problemu.

Młodzi ludzie chcą pracować za granicą i zarabiać, ale nie bardzo wiedzą, jak bezpiecznie znaleźć pracę. Gazety pełne są ogłoszeń firm oferujących pracę za granicą. Nie wszystkie są jednak uczciwe. W trakcie spotkania padło wiele praktycznych porad - jak porozumieć się z policją, jeśli nie zna się języka obcego? Gdzie się zwrócić, jeśli pośrednik pracy oszuka? Co zrobić, kiedy ktoś zabierze  paszport? Na te i inne pytania funkcjonariusze odpowiadali w trakcie prelekcji w klasach maturalnych kolneńskich szkół.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę