Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wymuszali pieniądze

19 i 16-latkowie grożąc pobiciem wymusili od 12-letniego chłopca kilkaset złotych. Obaj w piątek zostali zatrzymani przez policję. Okazało się, że „na sumieniu” mają także kradzież.

Do wymuszeń na 12-latku miało dochodzić w styczniu i marcu tego roku. Jak podają policjanci  16-latek i jego o 3 lata starszy kompana kilkakrotnie grożąc pobiciem wymusili od 12-latka łącznie kilkaset złotych.  Ponadto obaj nastolatkowie z jednego z mieszkań na terenie miasta ukradli sprzęt elektroniczny i biżuterię. Pokrzywdzeni łączne straty oszacowali na ponad 2 tysiące złotych. Dorosłemu grozi za to kara do 10 lat pozbawienia wolności, natomiast nieletni sprawca odpowie teraz przed sądem rodzinnym i nieletnich.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę