Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@

Lepiej... znaczy drożej

Główne zdjęcie
Pływalnia miejska nr 2 przy ul. Ks Kard. S. Wyszyńskiego (fot. UM Łomża)

Od 4 złotych do 12 złotych trzeba będzie zapłacić za godzinny pobyt w nowej pływalni przy ul. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży. Będzie drożej niż na „starej” pływalni przy SP nr 10, ale... ma być lepiej i wygodniej niż tam. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami nowa pływalnia w Łomży będzie czynna od poniedziałku od godziny 10. Przez pierwsze trzy dni: poniedziałek – środa (21 – 23 marca) dzieci do lat 12 przez pierwszą godzinę będą korzystały z obiektu za darmo.

Najtańsze bilety są dla osób niepełnosprawny. Identycznie jak na pływalni przy „dziesiątce” ich wejście na basen będzie kosztowało 4 zł. Wszyscy inni będą musieli zapłacić więcej. W dni powszednie najtańsze bilety będą w godzinach 6.00 – 8.00 rano. Bilet normalny ma kosztować wtedy 6 zł, a ulgowy 5 zł. W godzinach od 8.00 do 17.00 bilety będą kosztowały odpowiednio 9 zł i 6 zł, a wieczorami od 17.00 do 21.30 – 11 zł i 7 zł. Skorzystanie w tym czasie ze zjeżdżalni będzie kosztował 20 groszy za jeden zjazd. W soboty, niedziele i święta ceny będą jeszcze wyższe. Bilet normalny ma kosztować 12 zł, ulgowy 8 zł, a zjeżdżalnia 25 groszy.
Dodatkowo, za przekroczenie czasu będą pobierane dopłaty. W soboty, niedziele i święta będzie to 1 zł za każde kolejne rozpoczęte 5 minut, w przypadku biletów normalnych, i 75 groszy w przypadku biletów ulgowych.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę