Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 28 lutego 2024 napisz DONOS@

Pożar w największej w województwie podlaskim fermie drobiu.

Główne zdjęcie
fot. Kamil Jarzyło

Około 70 tysięcy kur spaliło się w nocy w miejscowości Wincenta w powiecie kolneńskim. Z pożarem jednego z kurników w znajdującej się w tej miejscowości fermie drobiu walczyło około 70 strażaków. Straty wstępnie szacowane są na ok. 1,2 mln zł. Na razie nieznane są przyczyn pożaru. Na miejscu trwa jeszcze dogaszenie pogorzeliska.

fot. Kamil Jarzyło
fot. Kamil Jarzyło
fot. Kamil Jarzyło
fot. Kamil Jarzyło

Jak informują strażacy zgłoszenie o pożarze odebrano kilkanaście minut po północy. Płonął jedne z kurników w największej w województwie podlaskim fermie drobiu. Na miejsce wysłano 18 jednostek zawodowej i ochotniczej straży pożarnej praktycznie z całego powiatu kolneńskiego. Przez kilka godzin strażacy walczący z ogniem usiłowali ograniczyć jego rozprzestrzenianie się na inne budynki, w tym także na znajdujący się w pobliżu płonącego kurnika dom mieszkalny. I ta część akcji udała się. Spłonął tylko jeden kurnik. Strażacy podają, ze wartość uratowanego przez nich mienia przekracza 4 mln zł.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę