Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Wznowiono prace przy budowie obwodnicy Zambrowa.

Pod koniec listopada ubiegłego roku z powodu silnych opadów śniegu, a następnie silnych mrozów nie wykonywano zasadniczych robót drogowych i branżowych, prowadząc jedynie prace zabezpieczające. Teraz, wraz z ociepleniem, drogowcy na całego powrócili do pracy. Zgodnie z umową wykonawca obwodnicy firma Bilfinger Berger Polska S.A. ma zakończyć wszystkie prace najpóźniej wiosną 2012.

Jak informuje GDDKiA już w pierwszych dniach marca – gdy jeszcze leżał śnieg – drogowcy powrócili do prowadzenia prac budowlanych. M.in. szalowano płyty ustroju niosącego mostu nad rzeką Prątnik, prowadzono zbrojenie słupów, szalowanie korpusu i betonowanie słupów wiaduktu nad drogą krajową nr 8 w ciągu drogi powiatowej nr 2012, oraz wykonano nasyp z gruntu na drodze nr 63. 
Przypomnijmy obwodnicy Zambrowa i Wiśniewa ma mieć łącznie nieco ponad 11 km długości w standardzie dwujezdniowej drogi ekspresowej. Wykonawca ma także wybudować blisko pięciokilometrowy odcinek łączący ją z drogą krajową nr 63 w kierunku Łomży.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę